Długopisy reklamowe – innowacyjne rozwiązania

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Długopisy od wielu lat są jednymi z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi wagą, wyglądem zewnętrznym, designem, kolorem i rodzajem wkładu czy ceną. Umieścić można na ich powierzchni zarówno logo marki, jak i jej hasło reklamowe, adres witryny internetowej czy ciekawą, rzucają się w oczy grafikę. Najlepiej, aby taki produkt utrzymany był w kolorach charakterystycznych dla danej marki, co przyczyni się do wzrostu jej rozpoznawalności. Długopisy świetnie sprawdzą się między innymi w czasie różnego rodzaju wydarzeń branżowych, w trakcie których rozdawać można je osobom podchodzącym do firmowego stoiska. Z roku na rok na rynku pojawiają się coraz bardziej innowacyjne produkty tego typu. Garść ciekawostek na temat branżowych nowinek – poniżej.

Jeden z wiodących trendów to inteligentne długopisy reklamowe. Mówi się, że kilka lat standardem będą innowacyjne produkty stanowiące połączenie narzędzia piśmienniczego oraz najnowszych technik komputerowych. Inteligentne długopisy wyposażone mogą być w funkcje takie, jak transkrypcja odręcznie napisanych notatek do tekstu cyfrowego, synchronizacja z dedykowaną aplikacją lub komputerem, możliwość przechowywania plików, szkicowanie cyfrowe czy łączność przez Bluetooth, Wi-Fi lub port USB.

W przyszłości długopisy reklamowe będą w stanie dostosowywać się swoją, wielkością, kształtem, rozmiarem uchwytu czy kolorem do właściciela. Pojawiać będą mogły się dla nich spersonalizowane wiadomości dopasowane do danego klienta. Tego typu efekt z roku na rok staje się coraz łatwiejszy do osiągnięcia, a to ze względu na fakt, iż materiały wykorzystywane do tworzenia wyświetlaczy są coraz bardziej elastyczne, trwałe i tańsze.

Pisząc o produkcie, jakim są Długopisy reklamowe, nie sposób nie wspomnieć druku 3D. Obecnie coraz popularniejsze stają się długopisy 3D. Taki produkt doskonale sprawdzi się w roli upominku reklamowego (dotyczy to w szczególności przedsiębiorstw, które w swojej codziennej pracy wykorzystują kreatywne rozwiązania).

Tags: , ,